Doorgaan naar inhoud
Wij zijn op maandag 20 juli en dinsdag 21 juli doorlopend geopend op afspraak. Je bent van harte welkom!
Wij zijn op maandag 20 juli en dinsdag 21 juli doorlopend geopend op afspraak. Je bent van harte welkom!

Handleiding kennelpaneel met hout opvullen

1

Kennelpaneel met stalen kader en houten planchetten

We raden aan om de kennelpanelen eerst met hout op te vullen voordat je de kennel in elkaar zet.

Plaats het stalen kader rechtop, met de poten naar beneden. Zet het kader ergens stevig tegenaan. Zorg ervoor dat de horizontale metalen plaat bovenaan van je weg wijst.

Doe dit bij voorkeur dicht bij de plaats waar de kennel komt te staan. Eenmaal het paneel gevuld is met hout, kan het behoorlijk zwaar zijn om nog te verplaatsen.

2

Bovenkant van het U-profiel waar de plank wordt ingebracht

De houten planchetten worden langs de bovenkant in het kader geschoven. Daarna zakken ze via het U-profiel naar beneden.

Bovenaan is er aan één zijde een opening in het U-profiel. Steek de planchet eerst langs de gesloten kant in het profiel. Schuif de planchet daarna via de open zijde volledig in het profiel.

3

Planchet wordt naar beneden geschoven in het kader

Laat de planchet vervolgens voorzichtig naar beneden zakken tot ze volledig onderaan in het kader zit.

4

Planchetten worden één voor één in het kader geplaatst

Herhaal dit voor elke planchet. Let hierbij goed op de richting waarin je de planchetten plaatst. Dit is belangrijk om ervoor te zorgen dat ze mooi in elkaar passen.

5

Juiste richting van tand en groef bij de planchetten

De planchetten hebben een tand-en-groefverbinding. Er zijn twee manieren waarop je de planchetten tegen elkaar kunt plaatsen, maar slechts één richting zorgt ervoor dat de tand mooi in de groef valt.

Controleer daarom bij elke planchet of de oriëntatie juist is voordat je ze volledig naar beneden laat zakken.

6

Verkeerde plaatsing van de planchetten waardoor er spleten kunnen ontstaan

Wanneer een planchet verkeerd geplaatst wordt, valt de tand niet diep genoeg in de groef. Hierdoor kunnen er spleten ontstaan tussen de planken.

Let er dus goed op dat de planchetten correct in elkaar schuiven.

7

Correct geplaatste planchetten met mooie aansluiting

Wanneer de planchetten correct in elkaar zitten, sluiten ze mooi aan zoals op de foto.

8

Volledig opgevuld kennelpaneel klaar voor plaatsing

Wanneer alle planchetten in het kader zitten, is het kennelpaneel klaar om geplaatst te worden.

Mocht je nog vragen hebben, aarzel dan niet om ons te contacteren.

Volgend artikel Montage handleiding kattenhotel